EZPAN2X2-30/D10/LCBS has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, EZP2X2/LCBS
Return to EZPAN2X2-30/D10/LCBS| Watts | 9W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1,000 lm |
| Efficacy | 111.1 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
R6R14830120WS
R6R14830120WS