 This is a link to the product WPLED4T260YW/D10/LC WPLED4T260YW/D10/LC
Wallpacks 29957 Lumens Wpled 260W Type Iv 9" Pole Arm 3000K Lightcloud Control Led 0-10V Dimming 120V-277V White