 This is a link to the product HBLED26YA HBLED26YA
Landscape 3596 Lumens Hbled With Flood Reflector 26W 3000K Bronze
Arbays 11-22K Lm 50/70/100% Field Adjustable 4000K/5000K Lcb Pir 480V