 This is a link to the product CANVAS78TW/PCS2 CANVAS78TW/PCS2
Floodlights 9784 Lumens Canvas 78W Trunnion Mount 5000K 277V Swivel Photocell White
 This is a link to the product BOA4PW BOA4PW
Boa 4' Downlight 40/28/24/20/10W Pendant 3000K/3500K/4000K Flat Lens White
 This is a link to the product HTG-R HTG-R
Htg Round 120/100/80/60W T3/T5 3000/4000/5000K Pole Mount Bronze
Reflectors 1100 Lumens Br40 12W 80Cri 5000K Dimmable
 This is a link to the product ENTRAW ENTRAW
Entra Doorway 14/11/7W 3000/4000/5000K 0-10V 120-277V White
Architectural 212 Lumens Halv Forward Light 14W 90Cri 2700K Toffee Leaves Lens Antique Bronze Finish