 This is a link to the product A19-16-GU24-827-DIM A19-16-GU24-827-DIM
A Line Bulbs 1600 Lumens Led A19 16W 100Eq Gu24 Cri80 2700K Dimmable
 This is a link to the product SBR10 SBR10
T10 Emergency Retrofit Tube 14.5W 3Cct 120-277V Ul924
 This is a link to the product KJC72W KJC72W
Undercabinet Knook Jumper Cable 72 Inches Fixture To Fixture 105 Deg White
Arbayl 25-50K Lm 50/70/100% Field Adjustable 4000K/5000K Lcb Mvs 480V
Drop Lens & Door Frame Kit W/ Screws Van34 Frosted Bronze
 This is a link to the product GL200R GL200R
Vaporproof Globe Glass 200 Series Ruby