 This is a link to the product WPLED80Y WPLED80Y
Lpack Wallpack 80W Warm Led Bronze
 This is a link to the product WFRL-TRIM-6R-BRS WFRL-TRIM-6R-BRS
Wafer 6" Trim Round Smooth Bronze
 This is a link to the product WPX1W WPX1W
Wpx1 30/20/15W 3000K/4000K/5000K Photocell White
Hazfx Flood Large 150W 5000K 120-277V Slipfitter Gray C1D1
 This is a link to the product TSC2 TSC2
Tape Light Silicone Clips 2Pin Pcb Width 8Mm
Br40 11W 85Eq Cri90 5Cct Fa Dim