 This is a link to the product VXBRLED26NDG-3/4 VXBRLED26NDG-3/4
Vaporproof 1735 Lumens Vxbr Led 26W Neutral 3/4 Inch Wall Br Frosted Globediecast Guard
Arbays 11-22K Lm 50/70/100% Field Adjustable 4000K/5000K Lcb Pir 480V