 This is a link to the product VANLED65NW VANLED65NW
Canopy Lights 9434 Lumens Vanled 65W Drop Clear Lens White
 This is a link to the product TOJ2 TOJ2
Tape Light Connector Ip65 2Pin Pcb Width 8Mm W/ 15Cm Wire
 This is a link to the product V1-18 V1-18
Radiance Vanity 18'' 3Watt & 5Cct Fa Dim Brushed Nickel
Wpled260 Type Iii 9" Pole Arm 3000K Led 0-10V Dim 480V White
Recessed Downlights 830 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 20 Degree 3000K 90Cri Specular Trim Cone Satin Nickel Trim Ring Trimless
 This is a link to the product GUS17 JOIN KIT GUS17 JOIN KIT
Gus17 Join Kit With Bracket/Nuts/Wire