 This is a link to the product VANLED65NFFRW/480/LC VANLED65NFFRW/480/LC
Canopylights 8668 Lumens Vanled 65W 4K Flat Frost 0-10V White 480V Lightcloud Controller
 This is a link to the product HAZEXITX/G HAZEXITX/G
Haz Exit Light 5W Gray 120-277V Green Letter C1D1