 This is a link to the product VANLED10NF VANLED10NF
Canopy Lights 2145 Lumens Vanled 10W Flat Clear Lens Bronze
 This is a link to the product WHALE2H/LCBS/MVS WHALE2H/LCBS/MVS
Whale 2' 135/100/70W 3500K/4000K/5000K High Power Lightcloud Blue Microwave Occupancy Sensor
 This is a link to the product SR2/LCBS/MVS SR2/LCBS/MVS
Strips & Wraps 4671 Lumens Gus4 4 Feet 36W 3000K 0-10V Dimming White
 This is a link to the product P1-MR P1-MR
P1 Power Box Mounting Rail Black
Landscape 3070 Lumens Spot Bullet 26W 5000K Black