 This is a link to the product TEMP-60-850/15CP TEMP-60-850/15CP
Temporary Lighting 7200 Lumens Hid Temp Light 60W 80Cri 5000K 15 Feet Usplug Type B 120V
 This is a link to the product DLTRIM/WFRL4S-BNB DLTRIM/WFRL4S-BNB
Wafer 4" Trim Square Baffle Brushed Nickel