| Watts | 7W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 950 lm |
| Efficacy | 135 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | Wattage-819|Typical Lumen Output-920|Efficacy |
T8-8-24G-835-SE-BYP
CRVFAD-18R-32-9CCT-UNV-BN
FFLEDLYSF/480/7PR
IVAT3-100LPA750ZU
ALED5T26RG/480/D10
T8-8-24G-835-SE-BYP
CRVFAD-18R-32-9CCT-UNV-BN
FFLEDLYSF/480/7PR