| Watts | 7W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,200 lm |
| Efficacy | 160 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | Depend on Type C Driver |
| THDi | N/A |
CDLED2PS-10W-20D940-Z
HID-100-EX39-840-BYP-ADJ
NDLED4RD-80Y-S-S
CDLED2PS-10W-20D940-Z
HID-100-EX39-840-BYP-ADJ