 This is a link to the product T8-14.5-48GC-850-SE-BYP-PDIM T8-14.5-48GC-850-SE-BYP-PDIM
Linear Tubes 1900 Lumens T8 14.5W 48 Inch Glass Coated 80Cri 5000K Single Ended Wiring Method Ballast Bypass Phase Cut Dimming
Panels T34 2X2 High-Eficiency Field Adjustable 30/23/17W 5000K/4000K/3500K 120V-277V
 This is a link to the product WFRL-TRIM-6R-BRS WFRL-TRIM-6R-BRS
Wafer 6" Trim Round Smooth Bronze
 This is a link to the product HAZLED-FF1 HAZLED-FF1
Frosted Flat Lens 30W, 60W Hazled
 This is a link to the product ALEDL3TSFW ALEDL3TSFW
Aled 170-220-260W T3 5000K Cool W/Sf White
Linear Tubes 900 Lumens T8 6W 2 Feet Plastic 80Cri 5000K Ballast Compatible