T8-14-48G-830-DE-BYP
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
Application
Suitable for damp locations and totally enclosed fixtures.
DLC Listed
Recently Viewed Products
 This is a link to the product T8-14-48G-830-DE-BYP T8-14-48G-830-DE-BYP
Linear Tubes 1700 Lumens T8 14W 4 Feet Glass 80Cri 3000K Double Ended Wiring Method Ballast Bypass
 This is a link to the product X22-150 X22-150
X22 Flood 150/125/100/75W 7Hx6V/6Hx6V/5Hx5V 3000/4000/5000K Slipfitter + Trunnion Photocell Bronze