 This is a link to the product T8-13-48G-850-SD-BYP T8-13-48G-850-SD-BYP
T8 4Ft Glass 13W 22000Lm 5000K Single/Double Type B
Vaporproof 200 Ceiling White With Perma Globe
Hibay 12255 Lumens Rail 90W 4000K Led 480V White/Aluminum