| Watts | 12W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 1,650 lm |
| Efficacy | 137.5 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
SWISH34-2X4-39YN/LCBS/MVS/E2
SWISH34-2X4-39YN/LCBS/MVS/E2