 This is a link to the product T8-12-48G-830-DIR-G2 T8-12-48G-830-DIR-G2
Linear Tubes 1800 Lumens T8 12W 4 Feet Glass 80Cri 3000K Direct Gen 2D Irect Connect Ballast Comapatible
 This is a link to the product KNOOKFA8W KNOOKFA8W
Undercabinet Knook Field Adjustable 8 Inches 4W 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K 120V White
Area Lights 7384 Lumens Ivat3 Type Iii 67W Slipfitter Mount 70Cri 3000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming
 This is a link to the product HTG-S-C HTG-S-C
Htg Square Clear Lens 4Pcs Per Pack
 This is a link to the product VX1S VX1S
Vaporproof 100 Ceiling 4 Inches Box 1/2 Inch Silver Less Globe
 This is a link to the product G2 G2
2" Gimbal 6W 400Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth