| Watts | 11W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 162 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <25% |
GUS2-18YNW/D10/LC
VANLED52/480/LC
LCBBR30-10-E26-9TW-SS-NS
RPLED1X4/LCB/E
GUS2-18YNW/D10/LC
VANLED52/480/LC
LCBBR30-10-E26-9TW-SS-NS