T10059 (T8-11-48G-835-EXT)
Recently Viewed Products
 This is a link to the product T8-11-48G-835-EXT T8-11-48G-835-EXT
Linear Tubes 1800 Lumens T8 11W 4 Feet Glass 80Cri 3500K Type C
High Bay 23195 Lumens Haybay 150W 5000K 0-10V Dimming 120V-277V White Lightcloudsensor