 This is a link to the product STL2HBLED13Y STL2HBLED13Y
Outdoor Sensors 1228 Lumens Stealth 200 Sensor With Hbled 13W 3000K Led Bronze
Swish2X4 44/35/26W 3500/4000/5000K 120-277V Motion Occupancy Sensor
Architectural 2285 Lumens Pled Pendant Mount 26W 3000K 480V Bronze