DLS0164(SMPFA1x2RT22UNVTW)
T20 Compliant
Can be used to conform with the requirements of California Title 20
California Title 24 JA8 Compliant
Can be used to conform with the requirements of California Title 24 Part 6.
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
IESNA LM-79 & LM-80 Testing
RoHS
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15B of the FCC Rules
Trade Agreements Act Compliant
Other
5-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product SMPFA1X2RT22UNVTW SMPFA1X2RT22UNVTW
Panel Smfa 1'X2' Rectangle 22W 1900Lm Cri90 5Cct Unv Triac White
Aled 300-345-385W T3 4000K Neutral Arm Wattstop 40Ft Lens Bronze
 This is a link to the product DISK-4/PIR DISK-4/PIR
4" Disk Round 8W Cri90 27/30/35/40/50 Cct W/Pir
 This is a link to the product R34-4B R34-4B
Economy Retrofit 4" 7.5W 700 Lm Round E26 Cri90 120V 5Cct White Baffle
 This is a link to the product CR6/LCBS CR6/LCBS
Lightcloud Blue Recessed 6" Round 23/19/14W 5Cct Cri90 120-277V Pir & Pc Smooth White
 This is a link to the product HTG-R/7PRS HTG-R/7PRS
Htg Round 120/100/80/60W T3/T5 3000/4000/5000K Pole Mount 7Prs Bronze