 This is a link to the product RAIL400/LC/E RAIL400/LC/E
Rail 400W 5000K Led 120-277V Lc Cont Battery Backup White/Aluminum
Hibay 24421 Lumens Rail 175W 4000K Led 120V-277V Lightcloud Controller White/Aluminum