T10226(PLL-13.5-830-DIR)
DLC Listed
Recently Viewed Products
 This is a link to the product PLL-13.5-830-DIR PLL-13.5-830-DIR
Compacts 2050 Lumens Pll 13.5W 80Cri 3000K Ballast Compatible
Canopy Lights 7339 Lumens Vanled 52W 480V Drop Clear Lens White
 This is a link to the product ORB6 ORB6
6'' Recessed Frameless Sumo 9W 5Cct Round White 120V Triac