| Watts | 5W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 400 lm |
| Efficacy | 80 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
NDLED4RD-80Y-S-S
NDLED4RD-80Y-S-S
SR4/LCBS