| Watts | 110W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 15,400/16,500/15,950 lm |
| Efficacy | 140/150/145 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
CRVFAD-14R-20-9CCT-UNV-BN/MVS
CRVFAD-14R-20-9CCT-UNV-BN/MVS