H20045(HIDFA-110-H-EX39-8CCT-BYP/5SP)
T20 Compliant
Not compliant
California Title 24 JA8 Compliant
Not Compliant
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
RoHS
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15B of the FCC Rules
DLC Listed
Other
Accessories
XFMR200-480-277
Transformer 200W 480V
SP10KV
10 kV Surge protector
Recently Viewed Products
 This is a link to the product HIDFA-110-H-EX39-8CCT-BYP/5SP HIDFA-110-H-EX39-8CCT-BYP/5SP
Hid Shoebox Cri80 Type B 110W 3000/4000/5000K 5Sp