| Watts | 80W |
| Color Temp | 5000K (Cool) |
| Lumens | 10,000 lm |
| Efficacy | 125 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | Yes |
| THDi | 0.2 |
HID-80-V-E26-850-BYP-GL
HALV10L927-NL-S
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
T8-24-96G-FA8-840-DE-BYP
HID-80-V-E26-850-BYP-GL
HALV10L927-NL-S
T8-14-48G-850-SE-BYP-DIM
T8-24-96G-FA8-840-DE-BYP