HID-65-V-E26-850-BYP-GL/LCBR
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
RoHS
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15B of the FCC Rules
Other
Compatible Products
Accessories
CONTROL/W/AUX/5SP/LCB
Lightcloud Blue 5-Pin Plug-in Controller
CONTROL/W/AUX/5SP/LCBS
Lightcloud Blue 5-Pin Plug-in Controller with PIR Sensor
CONTROL/W/AUX/5SP/LCBS/MVS
Lightcloud Blue 5-Pin Plug-in Controller with MVS Sensor
DAYLIGHT-S
3-Pin Daylight photocell sensor
MW-S
3-Pin Microwave sensor w/photocell
SMW-S
3-Pin Microwave sensor
SPIR-S
3-Pin Passive Infrared sensor
XFMR200-480-277
Transformer 200W 480V
3-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product HID-65-V-E26-850-BYP-GL/LCBR HID-65-V-E26-850-BYP-GL/LCBR
Lc Blue Ready Garage Lighter 65W E26 80Cri 5000K Byp