| Watts | 6W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 560 lm |
| Efficacy | 86 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
HIDFA-27S-EX39-8CCT-BYP
IVAFT-75LWM750ZH
HIDFA-27S-EX39-8CCT-BYP
IVAFT-75LWM750ZH