| Watts | 4W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 350 lm |
| Efficacy | 78 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED5S78/D10/7PR
T8-14-48G-840-DE-BYP
ALED5S78/D10/7PR