| Watts | 3W |
| Color Temp | 2200/3000K |
| Lumens | 350 lm |
| Efficacy | 92.1 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
G25-3-E26-922/30-F-C-WGD
SWISH2X4-39/D10/MVS
SEAL2/LCBS/E
G25-3-E26-922/30-F-C-WGD
SWISH2X4-39/D10/MVS