H10105(FHID-15-E26-850)
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
Rohs
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15 of the FCC Rules
Other
Compatible Accessories
HID-ACC-EX39
5-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product FHID-15-E26-850 FHID-15-E26-850
Filament Hid Ed17 15W 5000K E26 Cri80
Wpled360 Type Ii Wall Mt Flat 3000K Led Dim 120-277V Ws4 Bronze
 This is a link to the product LCLC/K LCLC/K
Lightcloud Lc Luminaire Control 3A 120V-277Vac Black
 This is a link to the product DSKFA4/PIR/ACC DSKFA4/PIR/ACC
4" Disk Accessory Kit
 This is a link to the product IVG-SPU IVG-SPU
Ivepark 10Kv Surge Protection 120-277V With Mounting Bracket
 This is a link to the product TPPB TPPB
Landscape Turtle Power Post 19 Inches Black
4" Disk Accessory Kit