 This is a link to the product DRI-100T5HO-4L-DIM DRI-100T5HO-4L-DIM
Linear Tubes T5Ho Driver 4 Lamps 100W 550Ma
Swish1X4 35/26/18W 3500/4000/5000K 120-277V Air Handling
 This is a link to the product MSR1 MSR1
Multi Sensor Remote Control Ip20
Temporary Lighting 7200 Lumens Hid Temp Light 60W 80Cri 5000K 15 Feet Usplug Type B 120V