 This is a link to the product CANVAS78TYW CANVAS78TYW
Floodlights 9656 Lumens Canvas 78W Trunnion Mount 3000K White
 This is a link to the product WHALE2 WHALE2
Whale 2' 90/75/60W 3500K/4000K/5000K
 This is a link to the product TICYY TICYY
Indoor Cob Static White Ip20 2.5W/Ft 2700K Cri90
 This is a link to the product TK6 TK6
6Ft Track White
Aled260 Type Iv 9" Pole Arm 5000K Led 0-10V Dim 120-277V White
Arealights 7881 Lumens Area Light Square Type V 78W Warm Led 480V 0-10V Dimming Bronze Lightcloud Controller