 This is a link to the product BRISKS11L-730 BRISKS11L-730
Wall Packs 1154 Lumens Brisk 9W 3000K Bronze
Recessed Downlights 930 Lumens Commercial 11W 6 Inches Round 90Cri Field Adjustable Cct 3000/3500/4000/5000K 120V-277V White