| Watts | 14W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 1,400 lm |
| Efficacy | 100 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
BR30-14-E26-830-DIM
A19-8.5-E26-850-ND ECO 6PK
X17XFU205T/PCT
BR30-14-E26-830-DIM
A19-8.5-E26-850-ND ECO 6PK