 This is a link to the product ALEDFC80NW/D10 ALEDFC80NW/D10
Area Lights 9945 Lumens Aled 80W Full Cutoff 4000K 0-10V Dimming Pole Mount White
Retrofit Downlights 1501 Lumens Retrofit Downlight 14W 6 Inches Round 80Cri 3500K 120V White Baffle