 This is a link to the product ALED5T52NK/BL ALED5T52NK/BL
Area Lights 6978 Lumens Aled Type V 52W 4000K Pole Mount Bilevel Black
 This is a link to the product TOMO-4/LCBS/MVS TOMO-4/LCBS/MVS
Lightcloud Blue Tomo 4Ft 48/36/24W3000K-5000K 120-277V W/ Microwave Occupancy Sensor
Slim Wallpack 57W Cool Led 120 To 277V White Wp2