 This is a link to the product ALED5S78Y/480/D10/LC ALED5S78Y/480/D10/LC
Arealights 7881 Lumens Area Light Square Type V 78W Warm Led 480V 0-10V Dimming Bronze Lightcloud Controller
 This is a link to the product R90W R90W
Landscape 1900 Lumens Flood Economy 150W Par38 Max White