 This is a link to the product ALED2T78YW/480/D10 ALED2T78YW/480/D10
Arealights 9336 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 3000K 78W 480V 0-10V Dimming White
 This is a link to the product X34XL X34XL
130W/110W/95W Slipfitter Bronze 3000K/4000K/5000K Selectable