 This is a link to the product A19-9-E26-9RGB-SS-2P-2/LCB A19-9-E26-9RGB-SS-2P-2/LCB
Lc Blue Rgb Starter Kit: (2)-A19 10W Rgbcw (1)-Nano (1)-Remote
 This is a link to the product TOMO-4/LCBS/MVS TOMO-4/LCBS/MVS
Lightcloud Blue Tomo 4Ft 48/36/24W3000K-5000K 120-277V W/ Microwave Occupancy Sensor
Architectural 3087 Lumens Cled 26W 5000K With Back Box 120V Swivel Photocell Bronze