| Watts | 9W |
| Color Temp | |
| Lumens | 810 lm |
| Efficacy | 90 |
| Color Accuracy | 2200/3000K CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
A19-9-E26-922/30-F-C-WGD
X17XFU80W
RDDLED2R-10D-40YHC-M-WT
A19-9-E26-922/30-F-C-WGD