 This is a link to the product A19-16-GU24-830-DIM A19-16-GU24-830-DIM
A Line Bulbs 1600 Lumens Led A19 16W 100Eq Gu24 Cri80 3000K Dimmable
 This is a link to the product SEAL4/PIR SEAL4/PIR
Washdown 4080-6800 Lumens Linear Washdown 50W/ 40W/ 30W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V Pir Sensor