 This is a link to the product A17-3T300/480 A17-3T300/480
Area Lights A17 Iii 300/240/200W 3000K/4000K/5000K 480V Pole Mount Bronze
Slim Wallpack 57W Full Cutoff Warm Led 120 To 277V Bronze Wp2