ABK4-11-BCK-R4
Technical Specifications
Performance
Description
P4" round anchor bolt kit with BOLT 4/11 BCK-R4
Construction
Anchor Bolt Templates
WARNING Template must be printed on 11" x 17" sheet for actual size. CHECK SCALE BEFORE USING. Templates shipped with anchor bolts and available online.
Finish
Formulated for high durability and long-lasting color
Recently Viewed Products
 This is a link to the product ABK4-11-BCK-R4 ABK4-11-BCK-R4
P4" Rd Anchor Bolt Kit With 73661-Rab Bolt4/11 Bck-R4
 This is a link to the product SLEDR5DC SLEDR5DC
Landscape 213 Lumens Steplight 5 Inches Round 5W 12V 24V Dc Cool Led Bronze