| Watts | 9W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,150 lm |
| Efficacy | 127.8 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20% |
CRVFAD-14R-20-9CCT-UNVT-BN/EM
GN5LED13NRR
CRVFAD-14R-20-9CCT-UNVT-BN/EM