| Watts | 14W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 157.1 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED5T52NK/D10/LC
R6R14930UNVTWS
IVAT3-75LSF730ZU
ALED5T52NK/D10/LC