 This is a link to the product LOS2500/277 LOS2500/277
Indoor Motion Sensors Los2500 277V
Washdown 3019 Lumens Seal Linear $ Feet 25W 5000K 120V-277V 0-10V Dimming White
 This is a link to the product SHARK2M SHARK2M
Shark2 Fa-Marine 25/20/15W 3500/4000/5000K 120-277V
 This is a link to the product LCDIMMER/SENSE/W LCDIMMER/SENSE/W
Lightcloud Lc Dimmer Sensor White
 This is a link to the product SLED5N SLED5N
Landscape 155 Lumens Steplight 5 Inches Square 5W Neutral Led Bronze
Slim 12W Cool Led 120V Lightcloud Controller Dim 0-10V Wallmount Bronze